Helsinki Cupin otteluja Rintinpolun kentällä 7.-9.7.




Tänä vuonna Kontulan liikuntapuistossa, Rintinpolun kentällä, pelataan Helsinki Cupin kaverisarjojen otteluja 7.-9.7. Ottelut pelataan kahdella kentällä. Ohessa alustava otteluohjelma:

KENTTÄ 1
602     KB17     F     7.7.     08:00     Fc K     HOFF     
601     KB17     F     7.7.     09:00     FC N     Ponnistajat     
701     KB17     G     7.7.     10:00     AcSU     SBFF     
702     KB17     G     7.7.     11:00     Tylypa*ka     Havis Burger     
603     KB17     F     7.7.     12:00     Ponnistajat     BeLe     
703     KB17     G     7.7.     13:00     SBFF     A.C. Mulan     
404     KB17     D     7.7.     14:00     Poikamies Clubi     ACH     
405     KB17     D     7.7.     15:00     PuMa     TeDeJe     
206     KA19     B     7.7.     16:00     FC ÖL     OMV     
104     KA19     A     7.7.     17:00     OTP     SIK     
105     KA19     A     7.7.     18:00     ORJAT     FC PH     
403     KB17     D     7.7.     19:00     ÄC Mylän     PuMa     
402     KB17     D     7.7.     20:00     TeDeJe     Poikamies Clubi     
210     KB17     B     8.7.     08:00     HC Päly     Jylbyr Utd     
706     KB17     G     8.7.     09:00     AcSU     Tylypa*ka     
404     KA19     D     8.7.     10:00     Haaga Nation     MKP     
506     KA19     E     8.7.     11:00     KRM     FC Lutarjash     
606     KB17     F     8.7.     12:00     FC N     Fc K     
201     KB17     B     8.7.     13:00     Jylbyr Utd     KW     
704     KB17     G     8.7.     14:00     Havis Burger     AcSU     
508     KA19     E     8.7.     15:00     TIS     FC Lutarjash     
507     KA19     E     8.7.     16:00     Ruotsi     Fotbollsskolan     
509     KA19     E     8.7.     17:00     FC SiHy     KRM     
607     KB17     F     8.7.     18:00     Fc K     BeLe     
303     KB17     C     8.7.     19:00     AC RoR     FcT     
512     KA19     E     8.7.     20:00     Fotbollsskolan     FC SiHy     
312     KA19     C     9.7.     09:15     AP     FC CW     
311     KA19     C     9.7.     10:15     FC Shatopölöö     Pyrstöyskä  
310     KA19     C     9.7.     11:15     fcp     Turbokärpäset     
408     KB17     D     9.7.     12:15     TeDeJe     ÄC Mylän     
515     KA19     E     9.7.     13:15     Fotbollsskolan     KRM     
513     KA19     E     9.7.     14:15     Ruotsi     TIS     
514     KA19     E     9.7.     15:15     FC SiHy     FC Lutarjash     
413     KB17     D     9.7.     16:15     ACH     TeDeJe     
315     KB17     C     9.7.     17:15     FcT     kompinpilaajat     
214     KB17     B     9.7.     18:15     JaPa     HC Päly     
215     KB17     B     9.7.     19:15     AcD     KW

KENTTÄ 2
304     KB17     C     7.7.     08:00     EK RoPo     ACV     
305     KB17     C     7.7.     09:00     FcT     B.B.M.     
306     KB17     C     7.7.     10:00     kompinpilaajat     AC RoR     
203     KA19     B     7.7.     11:00     OMV     PuiC     
201     KA19     B     7.7.     12:00     FC HÖPIS     FC ÖL     
401     KA19     D     7.7.     13:00     MKP     F.C.B. Bojaskos     
402     KA19     D     7.7.     14:00     A.C. Öl     Haaga Nation     
307     KB17     C     7.7.     15:00     ACV     FcT     
308     KB17     C     7.7.     16:00     B.B.M.     AC RoR     
309     KB17     C     7.7.     17:00     EK RoPo     kompinpilaajat     
205     KA19     B     7.7.     18:00     PuiC     Katkerat Nunnat     
204     KA19     B     7.7.     19:00     HC BBC Röyhijät     FC HÖPIS  
106     KA19     A     7.7.     20:00     POP     Samuli     
211     KB17     B     8.7.     08:10     KW     Fc Lucky Strike     
212     KB17     B     8.7.     09:10     AcD     JaPa     
705     KB17     G     8.7.     10:10     A.C. Mulan     Havis Burger     
605     KB17     F     8.7.     11:10     BeLe     HOFF     
202     KB17     B     8.7.     12:10     Fc Lucky Strike     JaPa     
203     KB17     B     8.7.     13:10     HC Päly     AcD     
707     KB17     G     8.7.     14:10     Tylypa*ka     A.C. Mulan     
406     KA19     D     8.7.     15:10     MKP     A.C. Öl     
405     KA19     D     8.7.     16:10     HCRM     Haaga Nation     
604     KB17     F     8.7.     17:10     HOFF     FC N     
301     KB17     C     8.7.     18:10     ACV     kompinpilaajat     
302     KB17     C     8.7.     19:10     B.B.M.     EK RoPo     
510     KA19     E     9.7.     08:25     FC Lutarjash     Ruotsi     
511     KA19     E     9.7.     09:25     KRM     TIS     
708     KB17     G     9.7.     10:25     Havis Burger     SBFF     
608     KB17     F     9.7.     11:25     HOFF     Ponnistajat     
709     KB17     G     9.7.     12:25     A.C. Mulan     AcSU     
710     KB17     G     9.7.     13:25     SBFF     Tylypa*ka     
610     KB17     F     9.7.     14:25     Ponnistajat     Fc K     
609     KB17     F     9.7.     15:25     BeLe     FC N     
414     KB17     D     9.7.     16:25     Poikamies Clubi     ÄC Mylän  
313     KA19     C     9.7.     17:25     Turbokärpäset     Pyrstöyskä 
314     KA19     C     9.7.     18:25     FC CW     fcp     
315     KA19     C     9.7.     19:25     AP     FC Shatopölöö     

Lisätietoa Helsinki Cupista tästä.



Tuokiokuvia Mellunkylästä


Aikaisemmat videot

Ajankohtaista

Tapahtumat

Hel.fi

Helsinginuutiset.fi